Zacznij już dziś zmieniać swoje życie. Co tydzień otrzymasz ode mnie list z intencją.

POZNAJ MNIE LEPIEJ

Tworzę przestrzeń dla kobiet, w której mogą uzdrowić bolesne emocje z przeszłości, rozpoznać swoje podświadome schematy oraz otworzyć serce. 

W trakcie pracy  na sesjach 1:1 , warsztatach online i na żywo  korzystam z wielu modalności, pracy z ciałem, oddechem, medytacją, wizualizacji, elementów ustawień systemowych.. Pracuję autorską metodą, która pozwala mi zajrzeć w podświadomość, uzdrowić schematy, które powstały w oparciu o traumy i przynieść klientowi ulgę. 

Wiedzę zdobywałam na Studiach Coachingu i Mentoringu, warsztatach pracy z traumą, oddechem, warsztatach tantry, medytacji i warsztatach ustawień. 

Cały czas się dokształcam korzystając z wiedzy dostępnej także u innych nauczycieli, , w głównej mierze korzystam z moich darów, jasnoczucia,  widzenia i czytania pola.

Moją Intencją jest przypomnieć Ci
KIM NAPRAWDĘ JESTEŚ

Od 2017 roku czułam głębokie wołanie do pracy z ludźmi. 
W trakcie warsztatów czerpię z wielu metod, pozwalając aby prowadziła mnie moja intuicja. Dużą uwagę przykładam do ciała, oddechu i wewnętrznego widzenia klienta. 
Regularnie medytuję, dokształcam się i korzystam z sesji mentorskich.

Moją głęboką intencją jest, aby każda kobieta kochała siebie bezwarunkowo.

Prawie 10 lat przepracowałam w międzynarodowych korporacjach na największych światowych markach. Ta praca dała mi praktykę biznesowa i umiejętności, niezbędne do pracy z ludźmi. To cenne doświadczenie jest dla mnie powodem do dumy.

W 2015 roku urodziłam mojego syna, który zmienił priorytety w moim życiu. Postanowiłam sprawdzić się we własnej firmie.

Pod koniec 2017 roku stworzyłam markę outdoorową dla dzieci, która szybko stała się znana i ceniona przez rodziców. Sprzedałam ją w 2020 roku, gdy po trudnych doświadczeniach, postanowiłam, że chcę podążać za tym co najbardziej sprawia mi przyjemność.

Spotkałam kogoś, kto powiedział, że mój cel musi mieć w sobie nieskończoność.

Prywatnie jestem mamą dwóch wspaniałych chłopców, którzy każdego dnia poszerzają moje granice miłości i cierpliwości.

W życiu prywatnym staram się mieć jak najwięcej radości.

Cieszy mnie zmiana, która zachodzi na ziemi. Mam nadzieję, że kiedyś wspólnie stworzymy tutaj niebo na ziemi, kierując się miłością, uczciwością, a nie wstydem lub lękiem.

Moją intencją jest pomóc Ci otworzyć serce, nawigować sobą w trakcie przebudzenia duchowego i pomóc Ci przypomnieć KIM NAPRAWDĘ JESTEŚ.

Z miłością,

Magda Molenda