Zacznij już dziś zmieniać swoje życie. Co tydzień otrzymasz ode mnie list z intencją.

Nazywam się Magdalena Molenda,

zadaję kobietom pytania, które zmieniają życie.

Towarzyszę w docieraniu do prawdziwych celów które dają im poczucie sensu.

Dzięki współpracy ze mną mają więcej energii, stabilne poczucie własnej wartości i potrafią sprawnie realizować swoje cele w zgodzie i w miłości do siebie

Moją Intencją jest przypomnieć Ci KIM NAPRAWDĘ JESTEŚ

Od 2017 roku czułam głębokie wołanie do pracy z ludźmi, ale nie wiedziałam jak ma to wyglądać. Od 2019 roku jestem prowadzona krok po kroku. Są mi pokazywane szkolenia, warsztaty, ludzie od których mam się uczyć. 
W trakcie przebudzenia duchowego, aktywowały się moje dary niezwykle mocne jasnoczucie, ale także jasnowidzenie i słyszenie. 

Ukończyłam mnóstwo warsztatów medytacyjnych, tantry, pracy z traumą i podświadomością, oraz studia z Coachingu i Mentoringu na najlepszej uczelni w Polsce (na tym kierunku) Uniwersytecie SWPS.

 

Moją głęboką intencją jest, aby każda kobieta kochała siebie bezwarunkowo.

Prawie 10 lat przepracowałam w międzynarodowych korporacjach na największych światowych markach. Ta praca dała mi praktykę biznesowa i umiejętności, niezbędne do pracy z ludźmi. To cenne doświadczenie jest dla mnie powodem do dumy.

W 2015 roku urodziłam mojego syna, który zmienił priorytety w moim życiu. Postanowiłam sprawdzić się we własnej firmie.

Pod koniec 2017 roku stworzyłam markę outdoorową dla dzieci, która szybko stała się znana i ceniona przez rodziców. Sprzedałam ją w 2020 roku, gdy po trudnych doświadczeniach, postanowiłam, że chcę podążać za tym co najbardziej sprawia mi przyjemność.

Spotkałam kogoś, kto powiedział, że mój cel musi mieć w sobie nieskończoność.

Prywatnie jestem mamą dwóch wspaniałych chłopców, którzy każdego dnia poszerzają moje granice miłości i cierpliwości.

W życiu prywatnym staram się mieć jak najwięcej radości. Lubię ludzi, spotkania z przyjaciółmi i kolacje do późna. Jeśli tańczyć to przy najlepszej muzyce. Jedzenie tylko wege. Mam w sobie mnóstwo energii i pasji do życia.

Cieszy mnie zmiana, która zachodzi na ziemie, oraz że mogę być jej częścią.

Moją intencją jest pomóc Ci otworzyć serce, nawigować sobą w trakcie przebudzenia duchowego i pomóc Ci przypomnieć KIM NAPRAWDĘ JESTEŚ.

Z miłością,

Magda Molenda